Nakupujete na internetu? Můžete nás podpořit.

Vážení příznivci a podporovatelé hospice,
věděli jste, že nás můžete podpořit tak, že Vás to nebude stát ani korunu?

Existuje více než 800 e-shopů, včetně známých e-shopů jako Kasa.cz, Mall.cz, Tchibo.cz, Zoot.cz, Pilulka.cz, Booking.com, Aliexpress.com, Tescoma.cz, Bata.cz, Sconto.cz, Asko.cz, Siko.cz a mnoho dalších, kde nás podpoříte procenty z nákupu. Za nákup zaplatíte stejně, nestojí Vás to ani korunu navíc!

Je to opravdu jednoduché.
Jediné, co musíte udělat, je:
1. Kliknout na stránku

2. Zaregistrujte se zdarma
3. Přidejte si darovací tlačítko - plugin (k dispozici je i video návod  https://youtu.be/IIwDpqWTc54 ) a nakupujte tak, jak jste zvyklí – Vaše dary budou zaevidovány na Vašem online účtu dárce a automaticky odeslány pro naši organizaci.

Snadněji se to již udělat nedá :) Mimo jiné nám tak můžete přidat i svůj hlas, za který obdržíme bonus 300,-Kč a během měsíce května tak soutěžíme o grant ve výši 20.000,-Kč  dle počtu hlasujících. Procenty z nákupů nás podpoříte neomezeně po celý rok.

Nejsou v tom žádné háčky ani žádné skryté poplatky.
Budeme opravdu vděční za Vaše dary.
Děkujeme za Vaši podporu a ochotu darovat.