Je to teprve rok, kdy jsem pochopila, že je něco nenávratné a o to bolestnější

Vážení,

používám toto oslovení ne jako formalitu, ale z upřímného pocitu skutečné vážnosti k Vám všem.
Dlouho jsem sbírala odvahu a sílu napsat Vám a vyjádřit díky.

Je to teprve rok, kdy jsem pochopila, že je něco nenávratné a o to bolestnější.
Chci Vám vyjádřit podporu a díky za Váš profesionální a hlavně lidský přístup v situaci, kdy sám člověk je „na dně" a přesto ví, že musí a chce, člověka, který je na tom tak zoufale, pomoci.
Velmi oceňuji Vaši obětavost, protože se zasluhujete o to, aby lidé stiženi nemocí, bolestí a smutkem, měli alespoň šanci být mezi svými.

Také bych chtěla apelovat na instituce a úřady, které disponují finančními prostředky, aby podpořily vaši práci, která je v určitých momentech jediným východiskem.

Sama se snažím hodně pracovat, abych přežívala těžké chvíle a zvládala i finanční situaci, ale na Vaši pomoc nezapomenu. S úctou a díky...