daruj.se
eutanazie.cz

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Do týmu hledáme LÉKAŘE (0,2-0,5)

LÉKAŘ

Hlavním posláním hospicového lékaře je návštěva našich pacientů v domácím prostředí, kteří mají indikovanou paliativní, symptomatickou léčbu. Návštěva lékaře probíhá vždy spolu se zdravotní sestrou, která nadále je rodině k dispozici 24hod. denně. V domácím prostředí lékař předepisuje základní a SOS medikaci, která je aplikována při akutních potížích. Hospicová péče se zaměřuje především na léčbu symptomů, nejčastěji jimi jsou bolest, dušnost, nauzea, nechutenství, kožní defekty.

Pracovní úvazek a doba práce dle domluvy a možností, z naší strany bychom potřebovali lékaře přibližně na 2 dny v týdnu (16 hod.).

Více informací osobní domluvou (tel. 737 888 964, e-mail: vedouci@hospicveronika.cz).

Těšíme se na Vás

Domácí hospic sv. Veroniky | Dobrovodská 105/32, 370 06 České Budějovice | tel: 731 648 328 | e-mail: info(zavináč)hospicveronika.cz