pracovní místo

Do týmu hledáme ZDRAVOTNÍ SESTRU (1,0) a PEČOVATELKU/PEČOVATELE (DPP)

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Přijmeme do týmu novou zdravotní sestřičku na plný úvazek. Nástup možný ihned.
Posláním zdravotní sestřičky je péče o terminálně nemocné (nejčastěji onkologické) pacienty v jejich domácím prostředí.

Aktuálně pracujeme v dvousměnném pracovním provozu (7:30-16:00 nebo 13:00-19:00). Odpolední sestra na směně dále drží placenou telefnickou příslužbu a je připravena vyjet v čase 19:00-08:00. Nabízíme práci v týmu spojenou se společnými posezeními, vstřícnou atmosférou, s cílem skutečného odborného doprovázení umírajících v jejich domácím prostředí.

Naše požadavky:

• vzdělání v oboru
  • praxe min. 2 roky v oboru
  • komunikativnost, empatie
  • řidičský průkaz + řidičské schopnosti
  • bydliště v Českých Budějovicích nebo v blízkém okolí

Na více informací včetně nástupní mzdy a dalších benefitů  se můžete dotazovat e-mailem,
osobně nebo telefonicky.

Životopisy zasílejte na info@hospicveronika.cz
Rádi zodpovíme další otázky.

Těšíme se na Vás.
Monika Vachová a tým

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PEČOVATEL/PEČOVATELKA

Rádi přijmeme nového zaměstnance/zaměstnankyni na pozici pracovníka v sociálních službách - terénní odlehčovací služby. Posláním pracovníka je pomáhat pečujícím osobám s péčí o naše klienty (péče o hygienu těla, podávání stravy, komunikace s klientem, vycházky apod.)

Hledáme někoho, kdo:

• přijme práci na DPP (dohodu o pracovní činnosti)
  • může sloužit především některé soboty a neděle v měsíci.
  • má kurz PSS nebo jiné vzdělání umožňující vykonávat tuto pozici
  • je aktivní řidič

Jedná se tedy o občasnou výpomoc především během víkendů.

Životopisy zasílejte na info@hospicveronika.cz
Rádi zodpovíme další otázky.

Těšíme se na Vás.
Monika Vachová a tým